24 Aralık 2010 Cuma

Teşekkürler Kahve Dünyası


Bizi bu güzel atıştırmalıklar ile tanıştırdığınız için teşekkürler Kahve Dünyası..
 'Bu kadar da lezzetli olunmaz ki ' sloganı ile yola çıkan Bonte,çıtır çıtır bitter,sütlü ve portakallı çeşitleri ile Kahve Dünyasında..
Biz çok sevdik ,tabi özellikle oğlum bayıldı :)

Teşekkürler İglo


Bakalım hangi güzel tarifler hazırlanacak..Teşekkürler İGLO

Teşekkürler Özsüt


Tatlı tutkunlarının vazgeçilmez adresi Özsüt şimdi de Özsüt Atölye ile yemekseverlerin kalbini fethediyor. Özsüt Atölye'ler şu an için sadece İstanbul Caddebostan,İzmir Ege Park,Çiğli Kipa ve Kemalpaşa'da
hizmet veriyor.
1938 yılında İzmir Kemeraltı'nda Özsüt Muhallebicisi olarak Sefer Usta'nın başlattığı tatlı serüveni,72 yıldır geleneksel tariflerden aldığı ilhamla devam ediyor..

Bizim ailede Özsüt özellikle sütlü tatlılarda zaten tercih edilen bir marka idi. Ama o akşamdan sonra 
yemekleri ile de bir lezzet durağımız oldu..


Ben bu güzel,keyifli , bol lezzetli akşam için öncelikle ÖZSÜT 'e , Contactplus Nazlı Hnm'a ve Müge 'ye teşekkür ediyorum..

21 Aralık 2010 Salı

4. Blog Yazarları Buluşması


Gidemedim :(( çok isteyince olmuyormuş..Sevgili Aylin ve Sevgili Cihan 'ın imzasını attıkları bu organizasyonun çok güzel olcağı daha başından belli idi.
Planlar yapıldı,blogger arkadaşlarla küçük ikramlar için mail trafiği yaşandı,Buluşmaya götüreceğim cheesecake için akşamın saat dokuzunda market market dolaşıp nane arandı,pazar sabahı sekiz de açılan kuaför buldum diye mutlu mutlu uyudum ama ,,sabah karşı bizim ufaklığın ateşlenmesi ile benim bütün planlar suya düştü.. Şimdi oğlum iyi ,bense buluşmanın fotoğraflarını gördükçe biraz üzülsem de bu kadar güzel geçtiği için ayrı bir keyif aldım..

Bir dahaki buluşmanın mimarlarını öğrendim..Yine harika bir gün olacağı belli, ama ben şimdiden söz vermiyorum işallah katılırım :))

Sizler de bu güzel günün detaylarını okumak isterseniz bir kaç tane örnek,